Cosmonova Broadcast logo

IBC 2024 офіційно стартувала!

IBC 2024 офіційно стартувала! - Фото
IBC

13 вересня, 2024 | 16:13

IBC 2024, найбільш надихаюча подія в галузі контенту та технологій, що об’єднує професіоналів медіа та розваг з понад 170 країн, офіційно стартувала!

Cosmonova Broadcast як український новатор має честь представляти свої технологічні рішення світовому медіа-бізнесу.

У перший день було заброньовано близько п’ятнадцяти зустрічей, та й інтерес відвідувачів був активним. Наша команда рада поділитися з усіма тим, як вивести медіа на новий рівень ефективності. Спойлер: з Cosmonova Broadcast це просто.

Запрошуємо всіх до нашого стенда 1.F12 завтра, щоб переконатися в цьому на власні очі!

Схожі новини

Cosmonova Broadcast: ключові досягнення у 2024! - Фото

Cosmonova Broadcast: ключові досягнення у 2024!

Cosmonova Broadcast продовжує розвиватися, і 2024-й став роком інновацій, розширення та зростання!

04 лютого, 2025 | 10:08

IBC 2024 добігла кінця. Зустрінемось на IBC 2025! - Фото

IBC 2024 добігла кінця. Зустрінемось на IBC 2025!

IBC 2024 офіційно закрито. Тим часом ми вже забронювали виставковий стенд на наступний рік!

16 вересня, 2024 | 10:52

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами! - Фото

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

З гордістю повідомляємо, що Cosmonova Broadcast візьме участь у найбільшій телеком події року - IBC 2024! Виставка пройде в Амстердамі у виставковому центрі RAI з 13 по 16 вересня.

13 серпня, 2024 | 14:43

Кросплатформенне мовлення: Cosmonova Broadcast допомагає адаптуватися до нових реалій - Фото

Кросплатформенне мовлення: Cosmonova Broadcast допомагає адаптуватися до нових реалій

Глядачі вільно перемикаються між платформами й пристроями - індустрія змінюється. Cosmonova Broadcast забезпечує плавний перехід до гібридного мовлення.

09 червня, 2025 | 09:40

IBC 2024. Підсумки - Фото

IBC 2024. Підсумки

Понад 45000 відвідувачів зі 170 країн зібралися на IBC 2024, щоб відкривати інновації та обговорювати нові тенденції.

01 жовтня, 2024 | 15:52

Розвінчуємо міфи про хмарні технології - Фото

Розвінчуємо міфи про хмарні технології

05 березня, 2025 | 10:04

IBC 2024: ми досягли середини шляху! - Фото

IBC 2024: ми досягли середини шляху!

Зосередьтесь на творчих та бізнес-задачах, використовуючи наші апаратно-програмні рішення та багаторічну експертизу в медіа та телеком!

15 вересня, 2024 | 08:00

Зустрінемось на IBC 2025! - Фото

Зустрінемось на IBC 2025!

Хочете побачити медіа інновації в дії? Зустріньмося на IBC! Правильні зустрічі ведуть до потужного розвитку - не втрачайте можливості й забронюйте нашу зустріч сьогодні!

19 червня, 2025 | 12:15

Написати повідомлення

Phone
InstagramFacebookGoogleLinkedin
Privacy PolicyWhatssapp button