Новітні технології

DCP Delivery
Live Stream
Stream Online

07 July, 2021 | 14:26

Новітні технології🤖, збільшення пропускної здатності інтернет-каналів, розповсюдження мобільних пристроїв📱 сприяють росту популярності стрімінгу. За прогнозами експертів до 2022 року 82% всього інтенет-трафіку займатиме потокова передача відео▶️

Як буде розвиватись та еволюціонувати стрімінг найближчим часом🧐?
Давайте розглянемо основні тенденції:
✅ Телебачення надвисокої чіткості (4K) -
ключова тенденція ринку ОТТ-послуг. Всі провідні потокові платформи додали до своїх пакетів преміальний 4K-контент, на деяких платформах доступний перегляд відео і в форматі 8К. HD-відео стало нормою, глядач шукає пристрої, що сумісні з Ultra HD (UHD) та відповідний контент. UHD стане одним із ключових драйверів росту стрімінгових сервісів.
✅ Поширення 5G
У 2020 році мережі високошвидкісного інтернету п’ятого покоління вже побудовані та введені в експлуатацію у частині регіонів Китаю, Японії, США, Південної Кореї та країн Європи. Очікується, що наприкінці 2021-го мережі 5G охоплять ще більше територій. Технологія 5G забезпечить безбуферну потокову передачу UHD, HDR та 4K-контенту. З появою та зростанням 5G реальністю стануть ефективна онлайн-трансляція потокового 8K-відео, прямі трансляції з кутом огляду 360 градусів, VR, AR та персоналізовані трансляції.
✅ Потокові трансляції відео у сфері Інтернету речей
Компанії у світі вже активно використовують Інтернет речей (IoT) для різноманітних додатків. Серед основних варто виділити додатки для правоохоронних органів, медичних установ та виробництва товарів.
✅ Зростання потокової трансляції тематичного контенту
Популярність платформ Netflix та Amazon Prime беззаперечно залишатиметься стабільно високою, проте зростатиме й частка тематичних та нішевих потокових платформ. Їх споживачі обиратимуть через вузькопрофільність та миттєву реакцію на запити аудиторії.
Трансляції змагань різних видів спорту залишатимуться на піку популярності, розширюватиметься база вболівальників та активізується пошук альтернатив традиційному спорту. У спортивному сегменті варто виділити кіберспорт, який особливо зріс під час пандемії. За прогнозами експертів до 2022 року мільярдний обіг змагань з відеоігор виросте до 1,8 млд. доларів.
✅ Керування робочим процесом за допомогою штучного інтелекту
ОТТ-платформи та компанії потокової передачі відео в інтернеті активніше використовуватимуть:
штучний інтелект - для визначення найвдалішого формату відео перед початком процесу стиснення, щоб гарантувати високу якість зображення на всіх пристроях;
машинне навчання - для реалізації компресії з врахуванням особливостей контенту для покращення якості відео.
Також ОТТ-платформи все частіше використовуватимуть механізми зі штучним інтелектом для доставки контенту, а також дані для його динамічного відтворення.
✅ Мобільні пристрої задаватимуть тон на ринку потокового відео
Очікується, що до кінця року кількість глядачів що переглядають відео, використовуючи мобільні телефони, тільки на ринках США, досягне 179 млн. осіб. Подальший розвиток мережі 5G стане каталізатором росту кількості глядачів розважального та пізнавального контенту, що використовують лише мобільні пристрої.
✅ Нелегальний контент
Загроза піратства та незаконного потокового мовлення виступає ключовим фактором, що обмежує зростання легального ринку. Всього у 2019 році нелегальний продаж контенту завдав галузі збитків на суму 9,1 млрд. доларів. Аналітики прогнозують, що до 2024 року вони можуть сягнути 12,5 мільярдів. Тому на часі активна боротьба правовласників з нелегальними сервісами, що сприятиме плавному перетіканню абонентів від піратських сервісів до платформ з ліцензійним контентом.
Стрімінг через додатки, ігрові консолі та мультимедійні пристрої перетворює екосистему підключених телевізорів у сучасний динамічний носій масової інформації.
Найближчим часом індустрія потокового ОТТ-мовлення демонструватиме швидке та стійке зростання. Нових користувачів потокових ОТТ-платформ ставатиме більше завдяки широкому доступу до смартфонів та 5G. Не обійдеться звісно і без викликів, серед яких відсутність можливостей підключення до високошвидкісного інтернету, постійний тиск з метою створення унікального контенту, поява на ринку нових серйозних гравців і, як наслідок, посилення конкуренції.

* За матеріалами mediasat.info

Similar news

Photo: Stream Online

Stream Online

Stream Online – це сервіс, що дозволяє створювати та керувати трансляцією ефіру телеканалу

13 October, 2021 | 14:34

Photo: ТОП-5 сервісів від Cosmonova Broadcast

ТОП-5 сервісів від Cosmonova Broadcast

Поки наша команда інтенсивно працює над вдосконаленням та створенням нових сервісів для вас, хочемо звернути увагу на ті продукти, які вже зараз можуть технологізувати ваш медіа бізнес📺✅⬆️

05 November, 2021 | 15:00

Photo: Передові телевізійні технології

Передові телевізійні технології

Якість телевізійного продукту📺 залежить від використання новітніх мультимедійних технологій. Погоджуєтесь😉?

07 December, 2021 | 15:07

Photo: Олимпіада Tokio 2020 завершился

Олимпіада Tokio 2020 завершился

У неділю 8 серпня наймасштабніша спортивна подія🤸🤸‍♂️світу завершилася яскравою церемонією закриття🎊. Команда CosmonovaBroadcast забезпечила якісний стрім понад 220 годин змагань👏 у 33-ох видах спорту ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор на сайті Національного суспільного мовника. Впевнені, ви оцінили якість картинки✅ та перемоги нашої збірної🏅

08 August, 2021 | 13:25

Photo: Our team broadcasted Eurovision 2022 all over the world!

Our team broadcasted Eurovision 2022 all over the world!

Due to the Cosmonova Broadcast Company's service "Stream Online" more than 320 thousand people in Ukraine were able to watch the Eurovision live broadcast  - it is a record number of people! Live streaming  in Ukraine was carried out on the following web-sites: suspilne.media UA: Culture and evrovision.ua Eurovision Ukraine.
Cosmonova Broadcast it is a reliable partner of Eurovision! We are celebrating with the whole country and looking forward to welcoming the song contest in Ukraine!

15 May, 2022 | 11:42

Photo: Our team broadcasted Qatar World Cup 2022!

Our team broadcasted Qatar World Cup 2022!

Due to the Cosmonova Broadcast Company's service "Stream Online" hundreds of thousands fans were able to watch live broadcasts of football games, this year the number of views became a record. Also this year, the security protocol was improved and the advertising module was extended.
Cosmonova Broadcast is a reliable partner of the Football World Cup!

19 December, 2022 | 13:33

Photo: The Cosmonova Broadcast team at IBC 2022

The Cosmonova Broadcast team at IBC 2022

We properly represented our company on such a high level during the IBC2022 Exhibition!

The Ukrainian flag flew proudly in our pavilion! We presented our own technical solutions for 4 days and emphasized that our products are developed exclusively by Ukrainian developers and engineering team.

12 September, 2022 | 11:01

Write a message

Phone